Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Audycje i wykłady audio

Wykład pastora Erica Foley'a, który wraz z żoną niesie niestrudzenie ewangelię do Korei Północnej, wygłoszony 24 maja 2017 r. w Łodzi.

Pastora Erica Foley'a i jego żonę dr Hyun Sook Foley gościliśmy ponownie w maju 2017 roku w Polsce. Tym razem towarzyszyły im dwie chrześcijanki, które uciekły z Korei Północnej.

Wykład w pliku mp3

Wykład pastora Vrezha Babakhaniego, który od ponad trzydziestu lat służy Bogu, głosząc ewangelię wśród ludności perskojęzycznej na całym świecie, wygłoszony 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Wykład w pliku mp3

Świadectwo pastora Vahika Abramiana, który wraz z żoną założył sieć kościołów domowych w Iranie, wygłoszone 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Wykład w pliku mp3

Świadectwo Soni Abramian, która wraz z mężem założyła sieć kościołów domowych w Iranie, wygłoszone 15 listopada 2015 r. w Katowicach.

Wykład w pliku mp3

Maciej Wilkosz, prezes GPCh, przedstawia sytuację prześladowanych chrześcijan na świecie i na przykładzie apostoła Pawła pokazuje, jak ważne jest wyjście im naprzeciw, by udzielić im pomocy.

Wykład w pliku mp3

15 maja 2011 r. w Radiu Wnet nadana została audycja z cyklu „KOLOSEUM” pt. Prześladowania chrześcijan w Nigerii. Kraj ten jest w ostatnim czasie areną krwawych, antychrześcijańskich pogromów. Poruszano takie kwestie jak: Jaka jest nadzieja dla Nigerii? Czy prawo szariatu to prawo miłości, wybaczenia i pokoju? Czy chrześcijanie w Nigerii szukają odwetu za pogromy dokonywane przez muzułmanów na tysiącach ludzi?

Treść audycji jest udostępniona na witrynie Radia Wnet: XV. odcinek audycji "Koloseum". NIGERIA

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Audycje i wykłady audio
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się