Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Bieżące Informacje E-mail

Bieżące Informacje E-mail są przygotowywane przez Stowarzyszenie Głos Prześladowanych Chrześcijan w celu informowania o sytuacji chrześcijan prześladowanych z powodu wiary w Jezusa Chrystusa i zachęcenia do modlitwy wstawienniczej za nich. Kilka razy w miesiącu wysyłamy list z opisem aktualnych przypadków prześladowań i związanych z nimi tematami do modlitwy. Subskrybentów Bieżących Informacji E-mail informujemy także o ważnych z punktu widzenia naszej służby wydarzeniach krajowych, takich jak nasze konferencje i seminaria, akcje pomocy dla prześladowanych chrześcijan, Światowy Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół w listopadzie czy spotkania z prześladowanymi chrześcijanami.

Bieżące Informacje E-mail można zaprenumerować wpisując swój adres e-mailowy w polu poniżej.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie, zgodnie z Polityką prywatności, moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Głos Prześladowanych Chrześcijan, nr KRS 0000286946, w celu otrzymywania wiadomości emailowych. Akceptuję tym samym Zasady ochrony danych osobowych.

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Bieżące informacje E-mail
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się