Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

BURKINA FASO: Nasza pomoc dociera do rodzin chrześcijańskich uchodźców

Mathias i jego najbliżsi to jedna z wielu chrześcijańskich rodzin, które musiały uciekać ze swoich domów, ratując życie. W czasie ataku terrorystów Mathias z żoną i dziećmi pracował w polu położonym obok wioski. Uciekali tak jak stali, w ubraniach i z motykami w ręce, do najbliższego miasta Djibo, a potem dalej do Ouagadougou.

Ich obecne życie nie przypomina tego, do jakiego przywykli (są rolnikami). W związku z koronawirusem ich ograniczone możliwości zarobku obecnie są zredukowane do zera. To właśnie takim rodzinom jak rodzina Mathiasa dostarczamy pomoc – paczki żywnościowe, przenośne umywalki oraz mydło, by mogli przeżyć ten ciężki czas. Na ręce Mathiasa zostały przekazane artykuły dla jeszcze kilku innych rodzin.

Dotychczas przekazaliśmy pomoc o wartości 20 tys. USD (ok. 84 tys. zł). Właśnie wysyłamy kolejne 10 tys. USD (ok. 42 tys. zł). Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za hojność. Potrzeby są jednak ogromne. Dlatego cały czas zbieramy środki.

Więcej informacji o naszym projekcie pomocowym dla chrześcijańskich uchodźców w Burkina Faso.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Bieżące Informacje Burkina Faso BURKINA FASO: Nasza pomoc dociera do rodzin chrześcijańskich uchodźców
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się