Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać pisząc do nas na adres podany w dziale Kontakt bądź korzystając z zamieszczonego tam formularza kontaktowego.

Przy zamawianiu biuletynu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu, na który biuletyn ma być wysyłany. W przypadku, gdy zamawiasz biuletyn dla swego kościoła, wspólnoty lub grupy modlitewnej prosimy też o podanie liczby zamawianych biuletynów.

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Biuletyn GPCh
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się