Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać wypełniając poniższy formularz:

Email:
Imię i nazwisko:
Adres do wysyłki biuletynu:
Ilość:

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

  • Na pierwszej linii frontu. Walka światła z ciemnością jest szczególnie widoczna w krajach objętych prześladowaniami. Bardzo często nie ogranicza się jedynie do sfery duchowej lub mentalnej, ale przejawia się z wielką siłą w fizycznej rzeczywistości. Wyznawcy Chrystusa ponoszą śmierć męczeńską, odsiadują długoletnie wyroki więzienia, opuszczają zgliszcza domów i kościołów, są pozbawieni podstawowych praw obywatelskich i środków do życia. Przeciwnik ewangelii chce się ich zwyczajnie pozbyć i nie przebiera w środkach. Tu właśnie jako Głos Prześladowanych Chrześcijan stajemy u boku – na pierwszej linii frontu.
  • W sudańskim więzieniu. Świadectwo Petra Jaska, który od 25 lat służy prześladowanemu Kościołowi i sam spędził ponad rok w więzieniu z powodu wiary w Jezusa.
  • W Górach Nubijskich. Choć ich kościoły są bombardowane i żyją w ciągłym zagrożeniu kolejnym atakiem, wyznawcy Chrystusa w Górach Nubijskich wiernie gromadzą się na nabożeństwach. W swoich nieprzerwanych trudnościach mogą liczyć wyłącznie na Boga. Modlą się dzień i noc, wiedząc, że w każdej chwili mogą stracić życie.
  • Poczta miłości i nadziei. Sylwetka Twen Theodros więzionej w Erytrei za wiarę w Jezusa.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Biuletyn