Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać wypełniając poniższy formularz:

Email:
Imię i nazwisko:
Adres do wysyłki biuletynu:
Ilość:

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

W najnowszym numerze:

  • Nadzieja, która nie umiera. Ewangeliczna nadzieja, która nigdy nie umiera, ponieważ swoją życiodajną siłę czerpie z porządku zmartwychwstania, rozświetla mroki bólu, cierpienia, odrzucenia i osamotnienia, jakie spowijają życie tak wielu naszych prześladowanych braci i sióstr w wierze. Gdyby nie obecność Chrystusa w ich sercach, nie udźwignęliby brzemienia ucisku i utrapienia.
  • Egipt państwem pokoju!? Według polskiej pielęgniarki, pracującej w kraju nad Nilem, chociaż przeciwnik Boga próbuje zniszczyć Boży kościół, to ten stoi niewzruszenie, oparty na skale, trwałym fundamencie, którym jest Jezus Chrystus. Chrześcijanie dzięki Bożej łasce są w stanie wybaczyć oprawcom, co jest niesamowitym świadectwem dla społeczności muzułmańskiej.
  • Poczta miłości i nadziei. Sylwetka Mussiego Ezaza więzionego w Erytrei za swą chrześcijańską działalność.
  • Głos Prześladowanych Chrześcijan rozbrzmiewa w Polsce. Jednym z głównych celów naszej służby jest „wzmacnianie głosu”, jakim przemawiają prześladowani chrześcijanie. Pragniemy, aby jak najwięcej naszych rodaków usłyszało ich przesłanie i zbliżyło się dzięki temu do Chrystusa. W maju tego roku na nasze zaproszenie gościli w Polsce Habila Adamu z północy Nigerii oraz Pani Kim i Pani Park z Korei Północnej.

Kontakt

FacebookYoutubeFeed
Jesteś tutaj: Home Biuletyn