Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać wypełniając poniższy formularz:

Imię i nazwisko:
Adres do wysyłki biuletynu:
Ilość:

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

  • Pytanie Farida. „ ... Po niedzielnym nabożeństwie zostaliśmy zaproszeni na kolację przez jedną z irańskich rodzin. Wszyscy nawrócili się w ciągu ostatnich miesięcy. Podjęli nas bardzo gościnnie. Czytaliśmy razem Pismo Święte, modliliśmy się i rozmawialiśmy do późnych godzin nocnych. W pewnym momencie ojciec rodziny Farid, z ujmującą prostotą i szczerością, zapytał nas: „Przez całe życie byliśmy rodziną muzułmańską. Teraz nawróciliśmy się. Czy moglibyście nam powiedzieć, jak powinna żyć rodzina chrześcijańska?” ... ”.
  • Wśród Irańczyków w Turcji. Latem tego roku trzyosobowy zespół z naszego stowarzyszenia udał się do jednego z miast w Turcji, aby odwiedzić działający tam od kilku lat kościół złożony z Irańczyków, którzy uciekli ze swojej ojczyzny przed prześladowaniami i wyzyskiem. Wszyscy do niedawna byli muzułmanami.
  • Rozpoznać czas Bożego działania w Iranie. Jeśliby spojrzeć na Iran oczami światowych mediów, to zobaczymy kolejne „Imperium zła”, sponsora światowego terroryzmu. [...] Jednak jego mieszkańcy są zmęczeni prawie czterdziestoletnimi, pełnymi przemocy rządami islamskiej teokracji. Irańczycy, zwłaszcza młodzież i kobiety, kwestionują nie tylko władzę ajatollahów, ale sam islam, który tę władzę ma legitymizować. Porzucają więc tę religię w wielkiej liczbie. ...
  • Poczta miłości i nadziei. Sylwetka Abrahama Ben Mosesa więzionego w Indonezji za wiarę w Jezusa.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Biuletyn
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się