Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać wypełniając poniższy formularz:

Email:
Imię i nazwisko:
Adres do wysyłki biuletynu:
Ilość:

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

W najnowszym numerze:

  • Nasze siostry w Panu. Już po urodzeniu Jezusa Maria dowiedziała się od Symeona, że jej syn będzie miał wrogów, którzy będą Go prześladować i w wyniku ich działań także jej serce przebije ostrze miecza. Trzydzieści trzy lata później stanęła u stóp krzyża bezradnie patrząc, jak kona jej bestialsko skatowany syn… . Także dzisiaj miecz cierpienia przeszywa dusze niezliczonych tysięcy naszych sióstr w Chrystusie.
  • Świadectwa wiary prześladowanych chrześcijanek. Twen z Erytrei. Elizabeth z Nigerii. Um Hana z Syrii. Aliyah z Somalii. Samira z Jemenu. Shagufta z Pakistanu. Anisza z Indii.
  • Międzynarodowy Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół. W tym roku, 12 listopada, pragniemy szczególnie skupić swoją uwagę na naszych siostrach w panu, które cierpią z powodu wierności Jezusowi.
  • Poczta miłości i nadziei. Sylwetka Yanga Hui więzionego w Chinach za wiarę w Jezusa.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Biuletyn