Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać wypełniając poniższy formularz:

Email:
Imię i nazwisko:
Adres do wysyłki biuletynu:
Ilość:

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

W najnowszym numerze:

  • Aż do przyjścia Pana. Niebo jest naszym prawdziwym domem, do którego zmierzamy podążając w wierze za Jezusem. Jednak po drodze musimy przejść przez wiele ucisków.
  • Korea Północna na celowniku. O tym, jak dzięki strategicznemu partnerstwu z misją The Voice of the Martyrs Korea (VOMK) uczestniczymy w dziele głoszenia ewangelii w Korei Północnej oraz wśród obywateli tego państwa przebywających poza jej granicami.
  • Boży plan dla Bliskiego Wschodu. Wspieraliśmy naszych braci i siostry na Bliskim Wschodzie na długo zanim ich sytuacją zainteresowały się światowe media.
  • Będziecie mi świadkami aż po krańce ziemi. Wspólnie z naszymi partnerskimi misjami podejmujemy szereg działań, aby nasi bracia i siostry, którzy głoszą ewangelię w krajach objętych prześladowaniami, byli odpowiednio wyposażeni do służby.
  • Byłem chory a odwiedziliście mnie. Od lat niesiemy pomoc chrześcijanom, którzy w wyniku prześladowań ponieśli uszczerbek na zdrowiu.
  • Poczta miłości i nadziei. Sylwetka Jurija Paka więzionego w Kazachstanie za swą chrześcijańską działalność.

Kontakt

FacebookYoutubeFeed
Jesteś tutaj: Home Biuletyn