Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

PAKISTAN: Asia Bibi już ponad 900 dni w więzieniu

Asia BibiAsia Bibi pozostaje w więzieniu już ponad 900 dni! Jej życie wciąż jest zagrożone. Trwa ona jednak mocno w wierze w Chrystusa. Pragnie także podziękować wszystkim, którzy okazują jej wsparcie i zapewnić, że modli się za każdą osobę, która podpisała petycję w sprawie jej uwolnienia. W listopadzie pracownicy The Voice of the Martyrs ze Stanów Zjednoczonych dostarczyli do ambasady Pakistanu w Waszyngtonie petycję o uwolnienie Asii Bibi wraz z pierwszą transzą ponad 400 tys. podpisów z całego świata (w tym 150 tys. podpisów chrześcijan z Pakistanu, którzy zainicjowali całą akcję, a także kilkadziesiąt tysięcy podpisów z Polski).

Przedstawiciel ambasady Pakistanu ds. praw człowieka podziękowała The Voice of the Martyrs za zainteresowanie sprawą Asii Bibi. Przypomniała, że jest ona obecnie rozpatrywana w Sądzie Najwyższym w Lahore. Od jego decyzji przysługuje odwołanie do Sądu Najwyższego Pakistanu i nawet w przypadku, gdyby i ta instancja odrzuciła apelację, istnieje możliwość ułaskawienia przez prezydenta.

Todd Nettleton, dyrektor The Voice of the Martyrs ds. Mediów, powiedział: Ambasada i rząd Pakistanu chcą, abyśmy wykazali się cierpliwością, aż ta sprawa znajdzie swój finał w ramach ich systemu prawnego. Lecz podczas gdy my czekamy, Asia Bibi siedzi w celi więziennej, oddzielona od swojego męża i córek. Wzywamy do okazania miłosierdzia tej rodzinie TERAZ. Bliscy Asii Bibi nie powinni już dłużej czekać.

Akcja zbierania podpisów trwa nadal. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj:

Tłumaczenie petycji na język polski: Pomóż uwolnić Asię Bibi

Petycja w języku angielskim: Call For Mercy

Nie ustawajmy w naszych modlitwach i wysiłkach na rzecz uwolnienia Asii Bibi.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Bieżące Informacje Pakistan PAKISTAN: Asia Bibi już ponad 900 dni w więzieniu
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się