Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Biuletyn GPCh

Biuletyn Głosu Prześladowanych Chrześcijan ukazuje się cztery do sześciu razy do roku. Zamieszczane są w nim  m.in. przeglądowe artykuły na temat sytuacji w różnych krajach, świadectwa oraz informacje o prowadzonych przez nas akcjach wsparcia dla prześladowanych chrześcijan. Stałą pozycją jest też dział Poczta miłości i nadziei, w którym prezentujemy sylwetki chrześcijan więzionych za wiarę w Jezusa.

Biuletyn można zamawiać wypełniając poniższy formularz:

Imię i nazwisko:
Adres do wysyłki biuletynu:
Ilość:

Osoby mieszkające w Polsce mogą zaprenumerować biuletyn za darmo. W przypadku zamówień z zagranicy, będziemy prosić jedynie o pokrycie kosztów wysyłki. Przed złożeniem zamówienia można zapoznać się z jednym z archiwalnych numerów.

  • Stary rok, Nowy rok!? Skończył się rok 2019 i zaczął 2020 – no i co z tego? Czy coś poza datą w kalendarzu się zmieniło? [...] Nie zmieniło się położenie milionów naszych braci i sióstr, którzy znoszą prześladowania z powodu swojej wierności Jezusowi Chrystusowi. [...] Nie zmieniła się również nasza determinacja, aby w miarę naszych środków i możliwości – a nawet ponad miarę – okazywać im wszelkie możliwe wsparcie i być ich głosem w naszym kraju.
  • Słowa podziękowania z dalekiej północy Kamerunu. W styczniu 2019 r. mieszkańcy trzech miejscowości w regionie Dalekiej Północy, tuż przy granicy z Nigerią, stracili dobytek w ataku Boko Haram. Dzięki ogromnej hojności polskich chrześcijan oraz wsparciu innych misji The Voice of the Martyrs, otrzymali żywność, obuwie, ubrania i materace z kocami. Przekazujemy w tym numerze ich podziękowania.
  • Poczta miłości i nadziei. Sylwetka pastora Wanga Yi więzionego w Chinach za wiarę w Jezusa.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Biuletyn
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się