Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Książki

Uciśnione Narody – Korea PółnocnaTodd Nettleton i The Voice of the Martyrs

Znam krzyk Koreańczyków z Północy, kiedy są bici. Znam ich łzy pod wpływem głodu, ich jęki z bólu, który zdaje się nie mieć końca. Znam ich poszarzałe twarze pozbawione uśmiechu. […] Wierzę, że jako chrześcijanie powinniśmy wsłuchać się w wołanie ich dusz spragnionych poznania drogi życia.

Świadectwa heroicznej wiary chrześcijan niosących światło ewangelii do jednego z najbardziej zamkniętych i ciemnych miejsc na ziemi.

Od Szawła do PawłaThe Voice of the Martyrs

Spektakularna przemiana Szawła z Tarsu w Apostoła Pawła to najszerzej opisana w Biblii historia nawrócenia.

Dlatego też dostąpiłem miłosierdzia, żeby we mnie pierwszym Chrystus Jezus okazał całą wielkoduszność, jako przykład dla tych, którzy w przyszłości z Jego powodu uwierzą w życie wieczne. (1 Tm 1,16)

Pieśń słowikaHelen Berhane

Prawdziwa historia o wierze i prześladowaniu w Erytrei

Przejmująca relacja o wierności Chrystusowi w obliczu zła, cierpienia i wprost niewyobrażalnych przeciwności - losy kobiety, która wolałaby raczej umrzeć niż przestać śpiewać o Bogu, którego kochała.

Uciśnione Narody – ChinyRiley K. Smith i The Voice of the Martyrs

Jeśli nie zdołamy uciec, powiedzcie naszym przyjaciołom, że żyjemy i umieramy dla Pana. Nie żałuję, że przyjechałem do Chin. Pan mnie powołał i Jego łaska mi wystarcza.

Carl Lundberg w liście napisanym na krótko przed śmiercią, jaką poniósł z rąk prześladowców

Chiny to jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Przez dużą część ich długiej historii wiedzie szlak zroszony krwią tych, którzy odpowiedzieli na Boże wezwanie, by dzielić się ewangelią Jezusa Chrystusa – i dobrowolnie zapłacili za to cenę.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Książki
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się