Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

FILIPINY: Ofiara zamachu bombowego dziękuje za uzdrowienie

: Zamachy bombowe w autobusach stają się coraz bardziej powszechne na chrześcijańskich obszarach Filipin. Zdjęcie: „Pakistan Tribune”

Pracownicy VOM Australia rozmawiali niedawno z Esther, mieszkającą w Mindanao chrześcijanką i córką pastora, która przeżyła zamach bombowy na autobus i podzieliła się swoimi doświadczeniami z tego koszmaru. Tamtego dnia, zamierzając ubiegać się o swoją pierwszą posadę pielęgniarską, Esther wsiadła wcześnie rano do autobusu wraz z siedmiorgiem innych pasażerów. Nagle nastąpił głośny wybuch i wszyscy wybiegli na zewnątrz. Na szczęście nikt nie zginął, ale niektórzy – w tym Esther – trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami i uszkodzeniem słuchu.

Esther doznała uszkodzenia bębenka i obecnie ma trudności z chodzeniem z powodu zawrotów głowy. Jednak dziękuje Panu, bo inni chrześcijanie nieustannie modlili się o jej zdrowie. I już sześć miesięcy po zamachu lekarz stwierdził, że jej bębenek jest niemal całkowicie zregenerowany, po czym wykrzyknął: „To cud!”.

Dziękujmy Panu za wysłuchanie modlitw za tych, którzy dochodzą do zdrowia po zamachach bombowych. Nadal módlmy się, by Bóg nie tylko uzdrawiał i uwalniał od lęku wszystkich rannych, ale też dawał potrzebną pociechę tym, którzy opłakują stratę swoich bliskich. Niech Pan posłuży się świadectwem Esther do rozgłoszenia wieści o ciężkim położeniu chrześcijan na Filipinach oraz zaniesienia przesłania Ewangelii tym, którzy potrzebują zbawienia.Prośmy też Pana, by przekonywał sprawców, żeby i oni mogli doświadczyć duchowej przemiany i stać się katalizatorami Jego pokoju, niosącymi kres przemocy.

Źródło: Voice of the Martyrs Australia

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Więcej wiadomości z Filipin FILIPINY: Ofiara zamachu bombowego dziękuje za uzdrowienie
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się