Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

INDONEZJA: Zamach samobójczy przeprowadzony przez spodziewające się dziecka młode małżeństwo

W Niedzielę Palmową 28 marca doszło do samobójczego zamachu bombowego przed kościołem katolickim w mieście Makasar w Indonezji, w którym odbywała się msza. Rannych zostało przynajmniej 20 osób. Niektóre z nich znajdują się w stanie krytycznym. Wśród rannych jest jeden z wiernych, który usiłował powstrzymać jadących na motocyklu zamachowców przed dostaniem się do kościoła.

Za zamachem stoi powiązane z ISIS ugrupowanie terrorystyczne JAD. Dwoje zamachowców (na zdjęciu), którzy zginęli na miejscu, to młode małżeństwo będące sześć miesięcy po ślubie. Kobieta była w czwartym miesiącu ciąży.

Wielkanoc to czas, kiedy w wielu państwach, gdzie nasi bracia i siostry cierpią prześladowania, dochodzi do ataków bombowych na kościoły, napaści na społeczności chrześcijańskie i pojedyncze osoby. Wołajmy do Pana, by w tym szczególnym okresie ochraniał swoje dzieci, obdarzał je swoim pokojem, leczył zranienia i dotykał serc.

Źródło: International Christian Concern

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Więcej wiadomości z Indonezji INDONEZJA: Zamach samobójczy przeprowadzony przez spodziewające się dziecka młode małżeństwo
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się