Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

IRAN: Uniewinnienie dwóch chrześcijanek

22 maja Maryam Rustampoor i Marzieh Amirizadeh, irańskie chrześcijanki uwięzione za działalność chrześcijańską w marcu 2009 r., zostały ostatecznie uniewinnione ze wszystkich zarzutów. Pragnąc podziękować tym, którzy się za nie modlili, Marzieh powiedziała: „Jesteśmy bardzo wdzięczne wszystkim, którzy się za nami modlili. Bez wątpienia Bóg wysłuchał modlitwy swojego ludu”. Obie kobiety uciekły z kraju tego samego dnia, kiedy je uniewinniono, ze względu na groźby irańskich władz, że wszelkie ich przyszłe działania chrześcijańskie pociągną za sobą poważne konsekwencje.

Maryam i Marzieh

Prawdopodobnie Maryam i Marzieh przybyły już bezpiecznie do innego kraju. „Mamy nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy będziemy mogły podzielić się z innymi tym, przez co Pan pozwolił nam przejść, aby zaprezentować potrzeby i możliwości kościoła w Iranie” – oznajmiła Maryam. „Teraz jednak poświęcimy czas na modlitwę i szukanie woli Pana”.

Chwalmy Pana za wycofanie zarzutów wobec Marzieh i Maryam! Módlmy się, aby nadal odważnie mówiły o działaniu Jezusa w swoim życiu.

/źródło: Compass Direct/

/oprac. GPCh/

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Więcej wiadomości z Iranu IRAN: Uniewinnienie dwóch chrześcijanek
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się