Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

KOLUMBIA: Żona pastora zabita przez partyzantów

Któregoś wieczora, około godziny 21:30, gdy rodzina James’ów leżała już w łóżkach, przed ich domem zatrzymało się dwóch mężczyzn na motorach. Przybysze nakłonili pastora do wyjścia, prosząc o pomoc w naprawie jakiejś usterki w jednym z pojazdów. Gdy ten poszedł zobaczyć, co się stało, nagle usłyszał za plecami, że mężczyźni pytają jego żonę o nazwisko. Gdy kobieta powiedziała, jak się nazywa, ci z bliska dwukrotnie do niej strzelili.

Pastor James i jego rodzina byli jedynymi chrześcijanami w swojej wsi, a pani James bardzo aktywnie dzieliła się wiarą w Chrystusa z każdym, kogo spotykała. Obecnie wdowiec i jego cztery córki przebywają w innej miejscowości pod opieką pracownika VOM, gdzie opłakują nagłą stratę ukochanej żony i matki.

Przedstawiajmy w modlitwie tę tragiczną sytuację naszemu kochającemu Ojcu w niebie, prosząc, żeby obdarzył pogrążonych w żalu swoim pokojem. Niech zapewni im bezpieczeństwo i schronienie, i niech ich wszystkich osłoni przed dalszymi atakami. Wstawiajmy się też za mordercami, modląc się, żeby zważyli na przekonywanie Ducha Świętego i żałowali za grzechy, aby i oni mogli stać się odważnymi uczniami Jezusa Chrystusa. Pamiętajmy też w modlitwie o wszystkich innych odważnych mężczyznach i kobietach, którzy służą Bogu na niebezpiecznych obszarach Kolumbii. Prośmy Boga, by obdarzył ich mądrością i wytrwałością.

Źródło: The Voice of the Martyrs USA

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Więcej wiadomości z Kolumbii KOLUMBIA: Żona pastora zabita przez partyzantów
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się