Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

PAKISTAN: Sandul Bibi wyszła na wolność

Sandul BibiZ wielką radością i wdzięcznością naszemu Panu informujemy, że chrześcijanka z Pakistanu Sandul Bibi oraz jej ojciec Gulsher Masih, którzy w wyniku oskarżenia ich o bluźnierstwo przeciwko Koranowi, spędzili w więzieniu 13 miesięcy, zostali uniewinnieni przez sąd i 14 grudnia 2009 r. wyszli na wolność. Wszystkim, którzy modlili się za Sandul Bibi i pisali do niej kartki lub listy serdecznie dziękujemy.

Oskarżona o bluźnierstwo na podstawie artykułu 295-B pakistańskiego kodeksu karnego, dwudziestoletnia Sandul Bibi od października ubiegłego roku przebywała w więzieniu w Pakistanie. Posądzono ją fałszywie o wyrwanie kartek z Koranu. Wraz ze swoim ojcem Gulsherem Masihem została aresztowana przez policję 9 października 2008 r., gdy tłum muzułmanów z miejscowego meczetu otoczył ich dom. Z głośników zamontowanych w meczecie padały oskarżenia pod ich adresem, a rozwścieczony tłum obrzucał ich dom kamieniami i butelkami z benzyną. Zdaniem pakistańskich chrześcijan Sandul i jej ojciec stali się celem ataku i zostali aresztowani, ponieważ odważnie pozyskiwali dla Chrystusa innych mieszkańców wioski.

Zachęcamy do modlitwy za wielu innych chrześcijan, którzy w dalszym ciągu pozostają w więzieniu. Do niektórych z nich można napisać list lub kartkę, korzystając z materiałów zamieszczonych na naszej stronie w dziale Prześladowani.

/oprac. GPCh/

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Więcej wiadomości z Pakistanu PAKISTAN: Sandul Bibi wyszła na wolność
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się