Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

SYRIA: Pilna prośba o modlitwę

Modlitwa w zniszczonym kościele

Pilna prośba modlitewna nadeszła z Aleppo z Syrii. Po bardzo krwawym tygodniu prosimy wszystkich chrześcijan w Polsce, aby 8 maja był dniem modlitwy za chrześcijan w tym pogrążonym w wojnie mieście. Prosimy wszystkie społeczności, wszystkich wierzących, aby przekazali tę wiadomość dalej, tak by jak najwięcej osób wierzących zjednoczyło się w modlitwie.

Aleppo jest praktycznie całe zniszczone, puste ulice, spadające jak deszcz pociski to codzienność naszych braci. Chrześcijanie po 5 latach wojny są bliscy utraty wszelkiej nadziei. Miniony tydzień był szczególnie krwawy. Szpital i uniwersytet zostały zbombardowane, ucierpiała także chrześcijańska dzielnica. Wołamy do Boga i ogłaszamy ostatkiem sił "Pomimo naszej nędzy, prawda jest taka, że Jezus zmartwychwstał!", Mówi jeden z naszych braci z Aleppo. W najbliższą niedzielę, 8 maja, wierzący wszystkich denominacji w  Aleppo złączą się w modlitwie, aby wołać do Boga prosząc o pokój. Wzywają także nas, abyśmy i my wszyscy wołali do Boga w modlitwie, aby On przyniósł swoje rozwiązania.

Z wnętrzności ryby modlił się Jonasz do swego Pana Boga . I mówił : « W utrapieniu moim wołałem do Pana , a On mi odpowiedział . Z głębokości Szeolu wzywałem pomocy , a Ty usłyszałeś mój głos.

Wierzymy, że Bóg jest wczoraj i dzisiaj ten sam. On jest w stanie wpływać na dzieje świata!

Leszek Osieczko wraz z zespołem,
Open Doors Polska

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Więcej wiadomości z Syrii SYRIA: Pilna prośba o modlitwę
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się