Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

TADŻYKISTAN: Młoda chrześcijanka znosi poważne prześladowania

Nadia nawróciła się z islamu na chrześcijaństwo w 2011 r., a następnie przyjęła chrzest. Kiedy dowiedziała się o tym jej matka, poturbowała ją, spaliła jej Biblię i porwała ubranie. Nadia próbowała uciec, ale jej bracia ją odnaleźli. Ogolono jej głowę i publicznie pobito, a następnie zamknięto w domu. Kiedy uciekła po raz drugi, została ponownie złapana.

9 czerwca Nadia zadzwoniła do współpracownika misji The Voice of the Martyrs (VOM), mówiąc z płaczem, że została ponownie pobita przez rodzinę. Tym razem bito ją kilka godzin i zmuszano do wypowiedzenia muzułmańskiego wyznania wiary. Współpracownik VOM nie jest w stanie od tego czasu skontaktować się telefonicznie z Nadią, gdyż rodzina najprawdopodobniej wyłączyła jej telefon.

Módlmy się o ochronę dla Nadii, prosząc Boga, aby zaprowadził ją w bezpieczne miejsce schronienia, gdzie będzie mogła otrzymać niezbędną pomoc i uzdrowienie (2 Kor 1,10). Módlmy się, by wytrwała w wierze i doświadczała Bożej miłości. Wstawiajmy się również za członkami jej rodziny, którzy potrzebują opamiętania oraz poznania Bożej prawdy i zbawienia.

Źródło: The Voice of the Martyrs USA

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitterInstagram
Jesteś tutaj: Home Więcej wiadomości z Tadżykistanu TADŻYKISTAN: Młoda chrześcijanka znosi poważne prześladowania
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się