Głos Prześladowanych Chrześcijan

Pamiętajcie o więźniach, jakbyście współwięźniami byli ... Hbr 13,3

Cichy kościół

11 maja w Warszawie między 18:00 a 20:00 odbędzie się nabożeństwo „Cichy Kościół” połączone z prezentacją wystawy: „Prześladowania chrześcijan we współczesnym świecie”. 12 maja o godzinie 18:00 chór „Adventus” wystąpi w koncercie charytatywnym, połączonym z prelekcją Iwony Zamkowskiej z Głosu Prześladowanych Chrześcijan. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc dla prześladowanych wyznawców Jezusa Chrystusa.

Miejsce: Warszawa, Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, ul. Foksal 8.

„Cichy kościół” to nabożeństwo bez pieśni, kazania i publicznych modlitw. Kościół bez rozmów, muzyki i powitań. Spotkanie z Bogiem w absolutnej ciszy po to, by usłyszeć Jego głos i w szczególny sposób modlić się za … prześladowany kościół. W tym czasie będzie można zwiedzić wystawę poświęconą prześladowaniu chrześcijan na świecie. Dowiesz się o miejscach, gdzie wyznawanie Chrystusa jest prawdziwym heroizmem, o chrześcijanach pozbawionych domu, więzionych, torturowanych i zabijanych dla ich wiary w Chrystusa.

Przychodząc do kościoła otrzymasz przewodnik, w którym znajdziesz intencje modlitewne przygotowane przez „Głos Prześladowanych Chrześcijan”, by po obejrzeniu wystawy wejść do kaplicy i pomodlić się za prześladowanych. Możesz przyjść w dowolnym czasie i spędzić w kościele tyle czasu, ile potrzebujesz: 15 minut, pół godziny, czy może więcej. To będzie Twój czas na spotkanie i rozmowę z Bogiem. Przewodnikami po wystawie będą osoby głuchonieme.

Kontakt

FacebookYoutubeFeedTwitter
Jesteś tutaj: Home Wydarzenia Cichy kościół
Nasza witryna używa cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Więcej w Polityce prywatności ... Zgadzam się